Csillagszemmel 2019. „Hurrá, kirándulunk” – címmel kerületi rajzpályázatot hirdettünk óvodások részére, melyre kerületünkből 18 óvoda 128 óvodásának összesen 137 alkotása érkezett be.

A verseny fővédnöke: Ughy Attila polgármester.
A verseny védnöke: Galgóczy Zoltán alpolgármester

A szakmai zsűri tagjai:
Bakos Tamás, képzőművész
Magyar József, képzőművész
Varga Ferenc, képzőművész, a KBKHI igazgatója

Az óvodai rajzpályázat zsűrizésének eredménye:
I. helyezett Kulcsár Anna – Csemete Óvoda
II. helyezett Virosztkó Zita Beáta – Pitypang Óvoda
III.. helyezett Rohodi Írisz – Aprók Falva Óvoda
III.. helyezett Pomázi Ádám – Pitypang Óvoda

Galgóczy Zoltán alpolgármester díja:
Sós Korinna Csemete Óvoda

Kondor Béla Közösségi Ház különdíja:
Tóth Eleonóra Kerekerdő Óvoda

Különdíjak:

  1. Különdíj az eredeti kompozícióért Kun Emese Aprók Falva Óvoda
  2. Különdíj az egyéni élményfeldolgozásért Szilágyi Panna Csemete Óvoda
  3. Különdíj az egyéni élményfeldolgozásért Szöllős Lili Julianna Pitypang Óvoda
  4. Különdíj a kifejező élményfeldolgozásért Jálics-Salétros Hanga Csemete Óvoda
  5. Különdíj a sajátos élményfeldolgozásért Szőllőssy Csepke Pitypang Óvoda
  6. Különdíj a kifejező élményfeldolgozásért Barranco-Földényi Izabel Szofia Napsugár Óvoda – Napvirág Tagóvodája
  7. Különdíj a sajátos élményfeldolgozásért Pallinger Luca Csemete Óvoda
  8. Különdíj az eredeti térábrázolásért Nagy Teodor Eszterlánc Óvoda
  9. Különdíj a kifejező élményfeldolgozásért Kiss Boglárka Vackor Óvoda
  10. Különdíj az egyéni élményfeldolgozásért Nyírő Flóra Vackor Óvoda
  11. Különdíj a kiemelkedő állatábrázolásért Gőgh Petra Csemete Óvoda
  12. Különdíj a dinamikus eszközhasználatért Bedi Fanni Napsugár Óvoda – Napvirág Tagóvodája
  13. Különdíj az élményszerűség bemutatásáért Kardos Fanni Nyitnikék Óvoda
  14. Különdíj a kiemelkedő térábrázolásért Bulla Bence Pitypang Óvoda
  15. Különdíj a részletgazdag ábrázolásért Oláh Luca Lurkó-liget Óvoda
  16. Különdíj a dekorativitásért Kulcsár Anna Csemete Óvoda
  17. Különdíj a téma átélt bemutatásáért Kuczora-Koralevicz Hanna Kerekerdő Óvoda – Zöldike Tagóvodája
  18. Különdíj az egyéni, bátor anyaghasználatért Györe Janka Petra Csemete Óvoda

Felkészítők:

  • Bárdi Sándorné – Csemete Óvoda
  • Gáspár Ernőné – Aprók Falva Óvoda

Óvodai különdíj:
Vackor Óvoda
Pitypang Óvoda
Kerekerdő Óvoda